Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

“Metale Hükmeden”

Dünyayı, çevreyi, çevreni; geçmiş ile bağını, geleceğe karşı sorumluluğunu fark et.

Bugünde kalma, yarının peşine düş. Teknoloji ve inovasyonla hem ARaştır hem GEliştir. metalin potansiyelini keşfet!

Üç kuşak önce metale ilk dokunduğun andaki gücü, güveni hisset. Müşterilerini de tedarikçilerini de ortak bil. Varlıklarına güç, yarınlarına potansiyel kat.

Tecrübeyle, akılla, modern teknolojiyle üretimin her aşamasında metale hükmet.

Çünkü; metale hükmeden geleceğe hükmeder!

1974 yılında Kayseri eski sanayi bölgesindeki 100 m2lik bir alanda sac kesim hizmeti ile faaliyetlerine başlayan Kaymet A.Ş, o günden bugüne çelik gibi sağlam temeller üzerinde yükselerek 15.000 m²’si kapalı, 15.000 m²’si açık olmak üzere toplam 30.000 m²’lik bir alanda metale hükmetmeye, aynı titizlikle hizmet vermeye ve yatırımlarına devam etmektedir.

Metal alanındaki teknolojileri, yenilikleri keşif ve takip edip tesislerine entegre eden Kaymet A.Ş.; 700’ü aşkın ürün çeşidi, geniş makine parkuru, lazer kesim tezgâhları ve boru profil kesim tesisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına ve günün koşullarına uygun şekilde karşılık vermektedir.

Kaymet A.Ş. lazer tezgahlarının yanı sıra her biri CNC teknolojisine sahip plazma tezgâhları, abkant pres makinaları, makasları, hadde kesim makinaları, boru profil ebatlama makinaları ve 400 tonluk presiyle metalin her aşamasına, her hâline hükmedecek altyapıya sahiptir.

Yüksek hızda hassas kesim yapan makine parkuruna sahip Kaymet A.Ş.; sanayiye hayat, dünyaya konfor sağlayan ziraat aletleri, medikal, savunma sanayi, makine, dekorasyon, büro mobilyaları, mağaza ve depo raf sektörü gibi birçok sektöre hizmet vermekte, bu sektörler için katma değerli ürünler üretmektedir.

Kaymet A.Ş. metali iyi işlediği kadar alanında fark yaratan lider tedarikçiler ve iyi üreticilerle çalışmaktadır. Kendi bünyesindeki araç filosu ile birlikte iş ortaklarının, paydaşlarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru zamanda ve yüksek hızda cevap vermekte; dünyanın birçok noktasına Kaymet Export ve Ringg markasıyla katma değerli ürünleri ihraç etmektedir. Kaymet A.Ş. üzerinde yükseldiği 4 temel (fark etmek, keşfetmek, hissetmek, hükmetmek) değerden “keşfetmek” ilkesine bağlı olarak Ar-Ge faaliyetlerine devam etmekte, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni ürünler dış pazar yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

Kaymet Ne Yapar?
Tanıtım Filmimiz