Özel Kalite Malzemeler

Anasayfa » Özel Kalite Malzemeler

Yüksek Mukavemetli Malzemeler

Özel kalite hammaddelerin kullanılmasıyla üretimi gerçekleştirilen bu ürünler genel olarak 16×2.00 – 17×2.00 – 25×2.00 – 25.4×2.00 – 28×2.00 ve 28.6×2 ölçülerinde sıklıkla kullanılmakta ve özellikle ofis mobilyaları sektöründe U ayak gibi yüksek mukavemet gerektiren üretimlerde tercih edilmektedir.

Çelik eşya ve dekorasyon sektörlerinde de farklı amaçlar için ihtiyaç duyulan bu kalitedeki malzemeler, mukavemetlerinin yüksek olmasının yanı sıra büküme ve form almaya elverişli yapıları sayesinde de özel ürünler grubunda sıklıkla talep edilmektedir.

İç Çapaksız Ürünler           

Hassas üretim gerçekleştiren birçok farklı sektörde ve farklı ürün gruplarında talep edilen iç çapaksız ürünler genel olarak malzeme içine kalıp, malafa vb. girmesi veya iç içe geçme gerektiren durumlarda ihtiyaç duyulan ürünlerdir.

Malzemelerin üretim sonrası iç tarafında yer alan kaynak yüksekliğinin ekstra bir işlem ile kazınması sonucu elde edilen iç çapaksız ürünler özel ürünler grubunda sıklıkla tercih edilen malzemeler arasındadır.

Konik Garantili Ürünler

Özellikle mobilya ve çelik eşya sektörlerinde tercih edilen ve özel sipariş doğrultusunda hassas olarak üretilen malzemelerdir. Konikleme işlemi sırasında kaynak açılması ve form bozukluğu yaşanmaması için özel prosesler uygulanarak imal edilen bu ürünler konik garantili veya koniklik ürünler olarak adlandırılmaktadır.

Özel kalite malzemeler hakkında daha detaylı bilgi almak için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.